Partneři

Veronika Vrátná - Finanční poradce
Veronika Vrátná - Finanční poradce
Profesionální služby ve světě finančního poradenství
Profesionální služby ve světě finančního poradenství

Veronika Vrátná

Finanční poradce

Na úvod bych Vám chtěla říct něco přímo o sobě. Co se týče finančního poradenství, byla jsem k němu velmi skeptická. Zažila jsem situaci, kdy k nám domů přišel pán, který nám začal vyprávět o pojištění. Tenkrát jsem neměla vůbec představu, co životní pojištěni je, k čemu slouží a hlavně, co by mělo obsahovat. Tudíž jsem si nechala vše přednést a uznala jsem, že asi bude důležité mít ho zajištěné. Podepsala jsem s ním smlouvu a říkala jsem si, jaký správný krok jsem udělala. Bohužel tomu tak nebylo... Časem se ukázalo, že to byl jen podvodník, který jsi chtěl přijít na hezké peníze a na lidech a jejich zabezpečení mu vůbec nezáleželo. 

Tato zlá zkušenost byla můj první impulz k tomu, abych se o finance začala více zajímat a už nedovolila nikomu, aby se mi snažil nabídnout něco, co vlastně vůbec nepotřebuji. Navíc jsem si řekla, že bych to mohla zužitkovat ještě lépe, rozhodla jsem se do oboru finančního poradenství dostat naplno a být schopná pomoci i dalším lidem, kteří se spálili stejně jako já. 

Teď k tomu, čím se zabývám. Náplní mojí práce je komplexní zajištění potřeb daného klienta. Každý to má trochu jinak, každý potřebuje něco jiného a jelikož jsem nezávislá a mohu porovnávat ve více institucích, tak jsem schopna každému nabídnout přesně to, co zrovna potřebuje. Ať už se jedná o: nastavení pojistných smluv, lepší úrokovou sazbu na úvěru, ochránit své peníze před inflací a v neposlední řadě sjednat hypotéku od A po Z. 

Pokud potřebujete s čímkoli, co je výše uvedeno, pomoct či poradit, neváhejte mi napsat přímo tady pod tento text. V co nejkratším čase Vás budu kontaktovat a můžeme se domluvit na osobním setkání, kde se společně poznáme, a nezávazně probereme možná řešení Vašich potřeb. 

Budu se těšit! 🙂

Hvězdova 1716/2b, Praha 4, 140 00

+420 774 317 348

veronika.vratna@regainconsulting.cz


Poptávka konzultace